20:03 02.07.2019

Прокуратура з'ясовує обставини можливого службового підроблення при укладанні декларацій з сімейними лікарями в Київській області

1 хв читати
Прокуратура з'ясовує обставини можливого службового підроблення при укладанні декларацій з сімейними лікарями в Київській області

Співробітники Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області з'ясовують обставини можливого службового підроблення при укладанні декларацій з сімейними лікарями в Ірпінському ЦПМСМП (Київська обл.).

За інформацією прокуратури Київської області досудове розслідування розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 статті 366 Кримінального кодексу України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів).

Відомості про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомлялося, Національна служба здоров'я України (НСЗУ) почала перевірку після надходження в березні 2019 року обігу від законного представника трирічної дитини про те, що декларація з використаними персональними даними цієї дитини була внесена працівниками КНП "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міськради в електронну систему охорони здоров'я без відома законного представника дитини. При цьому установа охорони здоров'я, в якій насправді забезпечувалися медичні послуги дитині і де законний представник дитини обрав для неї лікаря, не отримала гроші за надані послуги, про що НСЗУ повідомив керівник "потерпілого" від таких дій установи охорони здоров'я.

За результатами звірки було встановлено, що 10,244 тис. декларацій були подані з порушеннями порядку, затвердженого Міністерством охорони здоров'я.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА