Інтерфакс-Україна
08:11 08.07.2019

У Львівській області від укусу змій постраждали двоє людей

1 хв читати
У Львівській області від укусу змій постраждали двоє людей

У Сколівському районі Львівської області літня жінка і дитина потрапили до реанімації після укусу змії, повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

За інформацією, розміщеною на сторінці відомства в Фейсбук в неділю, повідомляється, що 6 липня о 18:05 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні поступила жінка 1950 року народження.

Постраждалу госпіталізували в стані середньої тяжкості з діагнозом укус змією лівого гомілковостопного суглоба. У ДСНС уточнили, що жінка - мешканка с. Либохора Сколівського району.

Того ж дня о 23:20 надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення потрапила дитина 2010 року народження. Її госпіталізували з діагнозом "укус змією лівої руки". Потерпілий - житель с. Климець Сколівського району.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Португалії обговорили подальші кроки для зміцнення ППО та підтримку енергетичної системи

Припинено міжнародний канал постачання кокаїну з Іспанії в Україну – Офіс генпрокурора

Сибіга проінформував турецького колегу про результати зустрічі Зеленського та Трампа, а також про ситуацію на фронті

Потужності інтерконнекторів достатньо для забезпечення промисловості імпортною е/е – очільник "Укренерго"

САП оскаржить зменшення застави ексзаступнику голови Верховного суду

Мінкультури підготувало календар заходів до Тижня української мови

Українська компанія "Генерал Черешня" повідомила про запуск у серійне виробництво дрона-перехоплювача

Новий посол України у ПАР приступив до виконання своїх обов’язків

В СБУ підтвердили проведення обшуків у родичів детектива НАБУ

Командування Сил ТРО повідомило про виявлення фейкового акаунту командувача Плахути

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА