Інтерфакс-Україна
11:03 08.07.2019

Нацрада з телерадіомовлення готує реакцію на анонсований NewsOne телеміст із Росією

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення готує реакцію на анонсований NewsOne телеміст із Росією

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пообіцяла найближчим часом відреагувати на заяву телеканалу NewsOne про проведення телемосту під назвою "Треба поговорити" з російським телеканалом.

"У найближчі години ми опублікуємо офіційну заяву, яка міститиме відповіді на всі запитання", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член Нацради Сергій Костинський у відповідь на запит про законність проведення такого телемосту і можливості щодо заборони його трансляції.

Як повідомлялося, раніше на 12 липня було анонсовано телеміст між забороненим в Україні російським телеканалом "Россия-24" і телеканалом NewsOne, про що в своїй програмі "Вести недели" на телеканалі "Россия 1" повідомив скандальний російський телеведучий Дмитро Кисельов.

На телеканалі NewsOne заявили, що телеміст стане "діалогом між народами України і Росії" заради "миру", апелюючи до телемостів Володимира Познера і Філа Донахью у 80-х роках, які "поклали початок спілкуванню між народами (СРСР і США)". Водночас NewsOne не уточнює назву каналу, з яким пройде телеміст.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА