Інтерфакс-Україна
20:41 08.07.2019

Біля офісу телеканалу NewsOne в Києві учасники акції проти "телемосту" запалили фаєри

2 хв читати
Біля офісу телеканалу NewsOne в Києві учасники акції проти "телемосту" запалили фаєри

У Києві біля будівлі телеканалу NewsOne почалася акція протесту проти так званого "телемосту" з проросійським пропагандистським телеканалом.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 20:00 понеділка біля будівлі телеканалу NewsOne зібралося близько 150 людей, переважно активістів партії "Національний корпус" та інших націоналістичних організацій.

На початку мітингу його учасники закидали територію телеканалу фаєрами і вибуховими пакетами.

Потім з імпровізованої трибуни почали виступати активісти. Вони покладають відповідальність за те, що в Україні працюють проросійські ЗМІ, на президента України і Верховну Раду

Також учасники мітингу вимагають притягнути до кримінальної відповідальності голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Крім того, активісти закликають українців прийти у вівторок, 9 липня, на 10:00 до будівлі Нацради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою відібрати ліцензію у телеканалу NewsOne.

Наразі територія телеканалу оточена співробітниками поліції і Національної гвардії - всього близько 200 правоохоронців. Також на прилеглих вулицях розміщені автобуси і автозаки правоохоронців.

Співробітники поліції не вдаються до будь-яких дій щодо мітингувальників. На місці присутній начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Раніше на 12 липня був анонсований телеміст між забороненим в Україні російським телеканалом "Росія-24" і телеканалом NewsOne, про що в своїй програмі "Вести недели" на телеканалі "Росія 1" заявив російський телеведучий Дмитро Кисельов.

На телеканалі NewsOne заявили, що телеміст стане "діалогом між народами України і Росії "заради "миру", апелюючи до телемостів Володимира Познера і Філа Донахью в 80-х роках, які "поклали початок спілкуванню між народами (СРСР і США)". Водночас NewsOne не уточнює назву каналу, з яким планувався телеміст.

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що мета анонсованого телемосту - розділити українців на два табори напередодні виборів і закликав громадян не піддаватися на провокації.

У понеділок телеканал NewsOne повідомив про скасування телемосту з російським каналом "Росія 1". Згідно із заявою українського каналу, це рішення прийнято "через прямі погрози фізичної розправи на адресу каналу, журналістів і їх сімей".

У російському медіахолдингу ВГТРК, до якого входять телеканали "Росія 1" і "Росія 24", заявили, що не бачать підстав для скасування телемосту з NewsOne.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада хоче дозволити підприємствам ОПК приймати працівників без військово-облікових документів на випробувальний термін

Генсек НАТО візьме участь у віртуальній зустрічі "Коаліції охочих" у четвер

Зазвичай Путін тікає з Москви, коли інші наближаються до неї - радник Зеленського

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

"Join UP! Україна" влітку відправив на відпочинок понад 236 тис. туристів

Міністри оборони України та Великої Британії обговорили нарощування Росією військових спроможностей

Столичний ТРЦ Lavina Mall запустив шатл-бас із Бучі

Фінкомітет Ради вважає доречним визначити НБУ тимчасовим або постійним регулятором крипторинку - Гетманцев

У Костянтинівці загинули 9 людей, 7 дістали поранень через ворожі обстріли 3 вересня - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА