Інтерфакс-Україна
07:36 09.07.2019

У Херсоні невідомі підпалили автомобіль помічниці кандидата в Раду від "Слуги народу"

1 хв читати
У Херсоні невідомі підпалили автомобіль помічниці кандидата в Раду від "Слуги народу"

У Херсоні невідомі підпалили автомобіль помічниці кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу", повідомив відділ комунікації Національної поліції Херсонської області.

"Близько 21.35 в "Єдиний центр 102" поліції Херсонській області надійшло повідомлення від місцевого жителя про спалах авто в центрі Херсона. Поліцейські встановили, що автомобіль належить місцевій жительці, юристу, професійному адвокату, яка є довіреною особою кандидата в народні депутати в одному з виборчих округів у Херсоні", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що в результаті спалаху ніхто з громадян не постраждав.

Попередня правова кваліфікація події - ч.2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу).

Нині на місці працює слідчо-оперативна група, проводиться огляд місця події, встановлюються можливі свідки і очевидці.

Слідчі розглядають кілька версій події, основна з яких пов'язана з професійною діяльністю потерпілого. Першочергові слідчі дії тривають.

Зі свого боку, кандидат у парламентарії від "Слуги народу" в окрузі №182 (м.Херсон) Павло Павлиш повідомив, що підпалений автомобіль належить його довіреній особі.

"Сьогодні моїй довіреній особі підпалили авто. Навпроти штабу Слуга Народу - Команда Зеленського в Херсоні і Криму. Нас не злякати!" - йдеться в заяві партії.

Окрім того, він висловив припущення про нібито причетність до інциденту представників колишньої "Партії Регіонів" екс-президента Віктора Януковича.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану – ЗМІ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА