Інтерфакс-Україна
13:22 10.07.2019

Головний редактор "Эха Москвы" повідомив, що передав президенту України лист від матері Вишинського

1 хв читати

Головний редактор "Эха Москвы" Олексій Венедиктов передав президенту України Володимиру Зеленському лист від матері голови порталу РИА "Новости-Украина" Кирила Вишинського, який перебуває під вартою в Україні у справі про держзраду.

"Я вчора приїхав до Києва, щоб передати лист матері Кирила президенту Зеленському. Сьогодні я це зробив", - повідомив "Інтерфаксу" Венедиктов.

За його словами, лист йому передала дружина Вишинського, з якою у головного редактора виявилися спільні знайомі.

"Вони, мабуть, пам'ятаючи про мою роль у справі (журналіста Івана) Голунова, звернулися до мене з таким проханням. Я, у свою чергу, знайшов серед нової команди українського президента знайомого і нещодавно він мені підтвердив, що адресат лист отримав", - уточнив Венедиктов.

Він додав, що протягом години очікуватиме відповіді, про що йому повідомила українська сторона.

Венедиктов зазначив, що не знає змісту звернення, оскільки це "особистий лист".

Вишинського було затримано в Києві 15 травня 2018 року. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 111 (держзрада) Кримінального кодексу України, перевезли до Херсона, де 17 травня Херсонський міськсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту до 13 липня. Херсонський суд вже кілька разів продовжував Вишинському термін тримання під вартою, а апеляційний суд підтверджував ці рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

Україна готує угоди з кількома країнами Європи, зокрема, про посилення захисту неба - Зеленський

Зеленський: Потрібні будь-які результативні дії проти корупції

Кількість загиблих у Нью-Делі зросла до 13 людей

Глава Міненерго розраховує на продовження допомоги міжнародних партнерів, попри справу "Мідас"

У Києві тимчасово не працює фунікулер через стабілізаційні відключення е/е

Зеленський обговорив із спікеркою парламенту Сербії процес євроінтеграції

Укренерго у вівторок обмежуватиме електроспоживання всю добу у більшості регіонів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА