Інтерфакс-Україна
19:37 10.07.2019

Один український військовий загинув, троє поранені, двоє дістали бойових травм у зоні ООС у середу

1 хв читати
Один український військовий загинув, троє поранені, двоє дістали бойових травм у зоні ООС у середу

Незаконні збройні формування від початку доби в середу 16 разів обстріляли українські позиції в зоні проведення Операції об'єднаних сил, один український військовий загинув, троє поранені, двоє дістали бойових травм, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"Унаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець загинув, троє отримали поранення і двоє - бойові травми", - йдеться у вечірньому зведенні на сторінці ООС у Facebook.

Бойовики обстрілювали позиції українських підрозділів із застосуванням заборонених Мінськими угодами артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 і 82 мм, а також із протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник вчинив дев’ять обстрілів, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" - сім обстрілів.

Раніше прес-центр штабу ООС повідомив, що один український військовослужбовець загинув і ще один дістав поранень унаслідок влучення протитанкової керованої ракети в кузов військового вантажного автомобіля на околиці с. Гранітне Волноваського району Донецької області в середу вдень. Пораненому військовослужбовцю надано медичну допомогу, його евакуювали до медичного закладу. Неподалік місця трагедії стояв автомобіль голови Донецької ОДА Павла Кириленка, він не постраждав.

ОСТАННЄ

США ввели нові санкції проти іранського "тіньового флоту"

Сили безпілотних систем повторно уразили нафтопровід "Дружба" в РФ - командувач

До 23 зросла кількість постраждалих через атаку РФ в Мукачеві

Окупанти втратили 107 осіб на покровському напрямку - Генштаб

У центрі Києва у п’ятницю обмежать рух через візити іноземних делегацій

Генштаби США, Євросоюзу та України розробляють шляхи військової підтримки переговорів про мир - Сирський

Україна та Британія обговорили дієві гарантії безпеки від Європи та США, домовилися про продовження партнерства

Можливість встановлення миру в України стане зрозумілою за два тижні, після цього вірогідна зміна тактики - Трамп

Трамп має намір вийти на патрулювання вулиць Вашингтона разом із поліцейськими та військовослужбовцями

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА