Інтерфакс-Україна
12:46 11.07.2019

Суд Євросоюзу незабаром може ухвалити рішення про скасування санкцій ЄС проти Януковича та його оточення - Сарган

2 хв читати
Суд Євросоюзу незабаром може ухвалити рішення про скасування санкцій ЄС проти Януковича та його оточення - Сарган

Суд Європейського Союзу найближчим часом може ухвалити рішення про анулювання санкцій стосовно екс-президента України Віктора Януковича та його оточення, повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"Найближчим часом суд Європейського Союзу може ухвалити рішення за позовами В.Януковича, О.Януковича (син Януковича Олександр - ІФ), О.Клименка (екс-глава Міндоходів Олександр Клименко - ІФ), С.Арбузова (колишній перший віце-прем'єр Сергій Арбузов - ІФ), В.Пшонки, А.Пшонки (екс-генпрокурор Віктор Пшонка та його син Артем - ІФ) і А.Клюєва (екс-глава адміністрації Януковича Андрій Клюєв - ІФ) про скасування санкцій ЄС, продовження яких здійснювала Рада ЄС протягом 2016-2018 років", - написала Сарган на своїй сторінці у Facebook у четвер.

Водночас вона наголосила, що рішення суду Євросоюзу ніяк "не вплине на перебіг розслідувань стосовно зазначених осіб, які здійснюють правоохоронні органи України".

У Генпрокуратурі також зазначили, що нинішні санкції ЄС стосовно 12 колишніх українських чиновників і їхнього найближчого оточення були продовжені в березні 2019 року й залишатимуться в силі.

"За результатами судових рішень і їх аналізу буде докладніша інформація", - підсумувала Сарган.

Як повідомлялося, 11 березня Європейський Союз продовжив іще на рік санкції (до 6 березня 2020 року) у вигляді заморожування активів Януковичу та його 11 соратників.

Пізніше Генпрокуратура України поінформувала про виключення голови Адміністрації президента Януковича Клюєва зі списку санкцій Європейського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА