22:13 11.07.2019

ЦВК зареєструвала 755 офіційних спостерігачів на позачергових парламентських виборах

1 хв читати
ЦВК зареєструвала 755 офіційних спостерігачів на позачергових парламентських виборах

Центральна виборча комісія в середу зареєструвала 157 офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019.

За повідомленням відділу ЦВК у зв'язках із ЗМІ, зокрема, один офіційний спостерігач зареєстрований від Словацької Республіки, 4 - від Японії, 27 - від Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ), 125 - від міжнародної неурядової організації "CANADEM".

Усього станом на 11 липня ЦВК зареєструвала 755 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів. Зокрема, від 9 іноземних держав - 56 осіб, від 13 міжнародних організацій - 699 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Нестерянці Запорізької області завдано удару по пункту управління дронами окупантів

Україні не надходили офіційні звернення США про можливість розгляду «Стамбульських угод» як основи для мирного врегулювання - МЗС

Корпус №19 на території Києво-Печерської лаври остаточно повернуто державі

Дискусії про іноземний контингент в Україні мають включати захист моря та неба, в тому числі патрулюванням союзників, їхніми літаками - МЗС

В МЗС про візит української делегації у США: обговорюватимуть подальшу підтримку і наступні кроки, що продовжуватимуть рамкову угоду між країнами

Завдяки УЧХ забезпечено доступ до питної води майже 60 сіл Київщини

Зеленський обговорив із прем'єром Ірландії кроки для закінчення війни

Міноборони: За останній тиждень через Армія+ пройшло близько 300 рапортів на повернення на службу після СЗЧ

Окупанти атакували БпЛА Марганецьку громаду: загинула людина, ще одну поранено

Григорія Мельничука призначено в.о. декана факультету архітектури, будівництва та дизайну КАІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА