12:34 12.07.2019

У ДБР заявляють, що не здійснювали слідчі дії в Офісі президента

2 хв читати
У ДБР заявляють, що не здійснювали слідчі дії в Офісі президента

Державне бюро розслідувань (ДБР) не здійснювало в четвер, 11 липня, жодних слідчих дій в Офісі президента України.

"Повідомлення, яке спиралося на "анонімне джерело" та було вчора поширене низкою ЗМІ, не відповідає дійсності. Вважаємо, що таке повідомлення мало на меті дискредитацію не лише ДБР, а й Україну", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті бюро в п'ятницю.

У ДБР зазначають, що це "в першу чергу удар по державі, якщо в інформаційному просторі правоохоронний орган, який розслідує дії топ-чиновників, військові злочини, пов’язують із російськими спецслужбами".

"Державне бюро розслідувань стоїть на захисті національних інтересів. Наша місія – встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного та всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси. У своїй діяльності ми твердо дотримуємося принципів верховенства права, законності, політичної незаангажованості та відкритості. Для нас це не просто задекларовані меседжі. Це – наші цінності, в які ми віримо і які захищаємо", - йдеться в заяві.

Як повідомлялося, у четвер у деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що ДБР проводить в Офісі президента слідчі дії, опитуючи співробітників СБУ, які забезпечують діяльність ситуативної кімнати. Співробітники ДБР нібито цікавилися веденням протоколів засідань, допитували тих, хто забезпечував рівень секретності в цих приміщеннях.

У п'ятницю в прес-службі Офісу президента Володимира Зеленського спростували цю інформацію, назвали її "фейком" і заявили, що вимагатимуть її спростування. "Слідчі ДБР були лише 29 травня - за фактом, оприлюдненим Данилюком (секретар РНБО Олександр Данилюк - ІФ). З приводу пропажі серверів та іншого обладнання з Ситуаційного центру АП... Більше не були", - запевнили в Офісі глави держави.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА