Інтерфакс-Україна
16:01 12.07.2019

ДБР проводить обшуки в ДФС

2 хв читати
ДБР проводить обшуки в ДФС

 Представники Державного бюро розслідувань (ДБР) у п'ятницю розпочали обшуки в Державній фіскальній службі в Києві, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

За його даними, слідчі дії пов'язані з вилученням документів, що стосуються підписання мирової угоди між компанією "Філіп Морріс" і Україною.

Агентству поки що не вдалося підтвердити або спростувати цю інформацію в ДБР.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 5 грудня 2018 року затвердив проект цієї мирової угоди, що передбачає скасування ДФС податкових повідомлень-рішень на загальну суму 635,3 млн грн.

Уряд доручив в.о. глави ДФС Олександру Власову підписати мирову угоду, що й було зроблено 31 січня 2019 року.

У березні 2015 року ПрАТ "Філіп Морріс Україна" отримало від Харківської митниці дозвіл на використання режиму давальницької переробки на митній території України на період з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року. Однак згодом головне управління ДФС у Харківській області провело позапланову перевірку, за результатами якої 14 червня 2016 року ухвалило податкові повідомлення-рішення, якими зобов'язало компанію сплатити ввізне мито, додатковий імпортний збір і ПДВ на імпорт матеріалів, а також штрафні санкції на загальну суму 635,3 млн грн.

"Філіп Морріс Україна" розцінила дії ДФС як тиск на компанію, після чого сторони розпочали судовий спір. Через його затягування Philip Morris International заявив про намір подати на Україну до міжнародного інвестиційного арбітражу.

Philip Morris International - один із найбільших світових виробників тютюнових виробів. Випускає сигарети більше ніж на 50 фабриках, продає їх у 180 країнах. В Україні компанія працює понад 20 років. Виробляє продукцію на фабриці в Харківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Польща повністю замкнула кордон з Білоруссю

Ракета випадково впала з військового літака на будинок у Волинській області – ЗМІ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА