Інтерфакс-Україна
07:12 14.07.2019

За тиждень рятувальники зі складу ООС знешкодили 247 вибухонебезпечних предметів

1 хв читати
За тиждень рятувальники зі складу ООС знешкодили 247 вибухонебезпечних предметів

Протягом тижня сили і засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об'єднаних сил залучалися до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, пошкоджених в результаті артилерійських обстрілів, повідомили в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил.

"Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об'єднаних сил протягом тижня 74 рази залучалися для проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежено 82 га території, вилучено та знищено 247 вибухонебезпечних предметів (усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 3814 разів, обстежено 5360 га території і 16,29 га акваторії, вилучено та знищено 21369 ВНП)", - сказано в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук у суботу ввечері.

Разом з тим підкреслюється, що особовим складом ДСНС тривають аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків в Мар'їнці, Красногорівці, Лебединському і Бердянську, за тиждень відновлено 8 будинків, усього з початку проведення Операції відновлено 390 житлових будинків.

Рятувальники в пунктах надання допомоги населенню розташованих на території контрольних пунктів в'їзду / виїзду надали медичну і психологічну допомогу 817 особам.

Зазначається, що на території Донецької та Луганської областей пожежна та техногенна обстановка була контрольованою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

США запропонують G7 створити юридичний механізм для вилучення заморожених активів РФ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА