Інтерфакс-Україна
18:53 14.07.2019

У Миколаївській області поліція відкрила справу про ДТП за участю неповнолітніх велосипедистів

1 хв читати
У Миколаївській області поліція відкрила справу про ДТП за участю неповнолітніх велосипедистів

У Миколаївській області правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про дорожньо-транспортну пригоду за участю автомобіля ВАЗ та групи неповнолітніх велосипедистів, яка трапилася раніше, повідомив відділ комунікації Національної поліції області.

"Відомості про ДТП внесені до ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 286 КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами", санкція якої передбачає покарання від накладення штрафу до обмеження волі на строк до трьох років", - інформують у поліції.

За інформацією поліції, 25-річний водій автомобіля ВАЗ, житель Миколаєва не постраждав.

Наразі тривають слідчі дії.

Як повідомлялося, вдень у неділю, 14 липня, на трасі Миколаїв-Снігурівка поблизу Миколаєва легковий автомобіль ВАЗ-21099 врізався в групу неповнолітніх спортсменів-велосипедистів, унаслідок чого шестеро велосипедистів постраждали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА