Інтерфакс-Україна
08:29 15.07.2019

Цього тижня ситуація в Мінську проясниться, Безсмертний про повернення в ТКГ

1 хв читати
Цього тижня ситуація в Мінську проясниться, Безсмертний про повернення в ТКГ

Уповноважений указом президента України Володимира Зеленського знову представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Роман Безсмертний вважає, що ситуація в Мінську проясниться поточного тижня.

"Цього тижня ситуація повинна прояснитись, адже на 17 липня планується черговий раунд переговорів. Напередодні поїздки до Мінська має відбутися зустріч з президентом Зеленським ... Я проти процесу заради процесу. Все залежить від позиції президента Зеленського", - написав Безсмертний на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що "готовий виробляти певні ініціативи, які стоятимуть на варті державного суверенітету України".

На його думку, необхідно створити координуючий орган, який міг супроводжувати роботу Мінського і Нормандського процесів. До його складу могли б також увійти заступники міністрів і керівники служб.

Як повідомлялося, представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Роман Безсмертний буде представлений президенту України Володимиру Зеленському та вже 17 липня візьме участь у засіданні ТКГ в Мінську.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС визнав необґрунтованими активами люксові автівки, що належать родині колишнього керівника районного ТЦК та СП Харкова - САП

Генштаб ЗСУ: уражено завод з виробництва вибухівки і боєприпасів в РФ та нафтоперевалочний комплекс у Феодосії, є численні вибухи та пожежі

У Києві запровадять цифрові перепустки для пересування під час комендантської години

Рішення створити Космічні війська хоч і запізніле, проте все ще актуальне, — Залужний

Допомога Литви з лютого 2022 року сягнула майже 1,8 млрд євро - Свириденко

Литва запропонувала ініціативу "Діти насамперед. Захистимо майбутнє України" - премʼєрка Ругінене

На Одещині очікуються значні дощі - метеорологи

Україна і Литва домовилися про захист критичної інфраструктури - премʼєрка Ругінене

Україна і Литва домовилися продовжувати посилювати санкційний режим проти РФ - Свириденко

Прем'єр-міністр Литви Ругінене прибула до Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА