08:55 15.07.2019

Більшість німців вважають стан здоров'я Меркель її особистою справою

1 хв читати
Більшість німців вважають стан здоров'я Меркель її особистою справою

Більше половини громадян ФРН вважають, що стан здоров'я канцлера Ангели Меркель є лише її особистою справою, свідчать результати опитування громадської думки, опублікованого газетою "Аугсбургер Альгемайне".

Такої думки дотримувалися 59% з опитаних 4495 респондентів. Водночас 34% опитаних заявили, що здоров'я канцлера становить суспільний інтерес.

При цьому, за даними газети, велика частина тих опитаних, які відносять себе до партії ХДС (Меркель належить до неї), а також до соціал-демократів і "Зелених", вважають за потрібне залишити здоров'я Меркель на її власний розсуд. Протилежної позиції дотримується більшість опитаних, які підтримують правопопулістську "Альтернативу для Німеччини" (AfD).

На цьому тижні канцлера ФРН знову кинуло в дрож - під час її зустрічі з прем'єром Фінляндії Антті Рінне. На відеозапису заходу видно, як Меркель у небесно-блакитному піджаку стоїть поруч з Рінне. Потім раптово її починає трусити.

Цей інцидент став третім за останні тижні. Сама Меркель запевняє, що її здоров'я в порядку, і що вона з великою відповідальністю ставиться до нього.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА