Інтерфакс-Україна
13:04 15.07.2019

Суд зняв арешт із 415 об'єктів нерухомості Коломойського

2 хв читати
Суд зняв арешт із 415 об'єктів нерухомості Коломойського

Печерський районний суд Києва 5 липня задовольнив клопотання ТОВ "Приватофіс", пов'язаного з Ігорем Коломойським, і зняв арешт з 415 об'єктів нерухомості компанії.

Про це йдеться в рішенні суду, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень 12 липня.

Суддя дійшов висновку, що "арешт було накладено без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, з розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням", зазначено в матеріалах справи.

Арешт було накладено 5 квітня 2017 року на земельні ділянки, нежитлові, офісні приміщення в різних регіонах України за клопотанням Генпрокуратури в рамках кримінального провадження, пов'язаного з видачею ПриватБанком до націоналізації кредитів пов'язаним особам на невигідних умовах, що призвело до заборгованості юросіб перед банком на 373 млн грн.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ та колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови та влив у її капітал понад 155 млрд грн.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткової компенсації шкоди. Наразі сторони ведуть судові спори, і в Україні, і в зарубіжних юрисдикціях.

Згідно з даними Нацбанку України, ПриватБанк на 1 квітня 2019 року за розміром загальних активів (525,698 млрд грн) посідав 1-е місце серед 77 банків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалось повернути двох дітей

Макрон поговорив із Зеленським і Стармером: Російська агресія повинна припинитись і тактика затягування теж

Сибіга на зустрічі із представниками Інституту Гудзону обговорив партнерство із США та досягнення справедливого і тривалого миру

Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму

Путін заявив про початок зрушень у відносинах між США та РФ після розмови з Трампом і перших контактів по лінії МЗС

Рубіо: якими будуть поступки РФ та України ще належить з’ясувати

В Канаді офіційно склав присягу новий Кабінет міністрів – ЗМІ

Країни Європи мають бути залучені до мирного процесу, а переговорам мають передувати безпекові гарантії для України - Єрмак

Шмигаль та глава МЗС Австрії обговорили допомогу Україні, санкції проти РФ та економічну співпрацю між двома країнами

Закон про придбання у Болгарії обладнання для енергоблоків №3,4 ХАЕС з’явився на сайті Ради

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА