Інтерфакс-Україна
16:18 15.07.2019

Інформація про мінування 5 вишів у Харкові не підтвердилася

1 хв читати
Інформація про мінування 5 вишів у Харкові не підтвердилася

Поліція закінчила перевірку п’яти харківських вишів і прилеглої території, за результатами якої жодних вибухових пристроїв не виявлено.

"Фахівці обстежили 6 200 кв. метрів приміщень та понад 1 000 кв. метрів прилеглої території об'єктів, евакуювали 900 громадян. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Відомості про подію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Київського та Шевченківського відділів поліції Харкова.

Як повідомлялося, раніше в понеділок до поліції надійшла інформація про те, що у вишах, розташованих на проспекті Науки, вулиці Маршала Бажанова, Сумській та площі Конституції в Харкові, закладено вибухівку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА