Інтерфакс-Україна
18:09 15.07.2019

Будівлю суду в Києві, де розглядали справу Вишинського, пікетували "Нацкорпус", "Євросолідарність" та інші активісти

2 хв читати

 Представники націоналістичних сил і партії "Європейська солідарність" проводили пікети біля будівлі Подільського районного суду Києва, де в понеділок слухали справу стосовно головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

Як повідомляється в Telegram-каналі партії "Національний корпус", біля будівлі суду відбувалася акція "Вишинський, не втечеш!". Націоналісти наполягають на тому, що не можна допустити звільнення Вишинського з-під варти і потім його втечі.

У свою чергу представники партії "Європейська солідарність" також побоюються, що Вишинського можуть звільнити з-під варти за рішенням суду.

"Вишинський є цінним кадром для російської машини пропаганди. Україна могла б обміняти його на ув’язнених українців, які перебувають у російських тюрмах. Але його буде випущено на свободу. Бо державна зрада вже не вважається тяжким злочином", - йдеться в повідомленні "Євросолідарності" у Facebook.

Як повідомлялося, засідання Подільського райсуду Києва у справі стосовно Вишинського перенесено на 19 липня.

15 травня 2018 року співробітники Служби безпеки України затримали Вишинського в Києві. Тоді спільно з прокуратурою АР Крим вони провели слідчі дії (обшуки) в офісі "РИА Новости-Украина" в Києві. Вишинському оголосили про підозру в кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

16 травня Вишинського привезли до Херсона, де 17 травня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Херсонський суд уже кілька разів подовжував Вишинському термін тримання під вартою, а апеляційний суд підтверджував ці рішення.

4 березня Вишинського етапували з Херсона до Києва. Відтоді він перебуває в столичному слідчому ізоляторі. У Києві відбуваються засідання суду в його справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

Ворог просунувся на Сумщині та Донеччині на 7,9 кв. км за добу – DeepState

Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом

Ситуація в Покровську без змін, в Мирнограді стає подібною, січень буде надскладним – DeepState

У трьох районах Запоріжжя пошкоджено житло через російський обстріл

Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами

У Фінській затоці пошкоджено чотири міжнародні підводні кабелі - естонське міністерство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА