Інтерфакс-Україна
08:16 16.07.2019

Нетаньяху критикує Європу за м'якість до Ірану

1 хв читати
Нетаньяху критикує Європу за м'якість до Ірану

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху в понеділок розкритикував європейські країни за спроби врятувати Спільний всеосяжний план дій (СВПД) з іранського атому, передає ізраїльське ТБ.

"В Європі є ті, хто не прокинеться від загрози, поки іранські ракети з ядерними боєголовками не впадуть на європейську землю", - заявив він.

"Ми продовжимо робити все необхідне, щоб запобігти отриманню Іраном ядерної зброї", - додав Нетаньяху.

Він також порівняв ситуацію навколо СВПД з "пацифістикою в 1930-і" в Європі, маючи на увазі бездіяльність європейських країн перед агресивною зовнішньою політикою Гітлера напередодні Другої світової війни.

Напередодні ФРН, Франція і Велика Британія вказали на необхідність продовжувати діалог з проблеми СВПД, зокрема через спільну комісію з СВПД.

Раніше в понеділок глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні заявила, що в Брюсселі вважають, що нещодавня відмова Тегерана від виконання деяких зобов'язань у рамках СВПД має оборотний характер.

7 липня Іран у рамках другого етапу відмови від зобов'язань з СВПД оголосив, що приступає до збагачення урану вище рівня в 3,67%.

Перший етап відмови від виконання зобов'язань передбачав припинення вивозу надлишків низькозбагаченого урану і важкої води понад допустимі СВПД обсяги.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА