14:57 17.07.2019

Українські фільми використовуватимуть у навчальному процесі в школах - Гриневич

1 хв читати
Українські фільми використовуватимуть у навчальному процесі в школах - Гриневич

Міністерство освіти і науки та Міністерство культури України підписали меморандум про співробітництво у сфері використання українських художніх і документальних фільмів у навчальному процесі в школах.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідний документ підписано між відомствами після засідання уряду в середу.

"Нині в Україні розвивається чудовий медійний контент, який підтримується державним бюджетом... Використання українського продукту, який є дуже цікавим і дуже якісним, в освітньому процесі мотивуватиме дітей і дасть можливість у цікавий спосіб ознайомлюватися і з культурним продуктом, і діставати користь у навчанні", - сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції.

Зокрема, Мінкультури передаватиме права на використання фільмів, які належать державі, в Міносвіти для подальшого використання в навчальному процесі.

Так, ці художні та документальні фільми, що розкривають теми, які вивчають у навчальній програмі, розміщуватимуть на спеціальному електронному порталі, який буде доступний для закладів освіти. Там також розміщуватимуть тизери до цих фільмів.

Як очікується, окрім освітнього ефекту, така співпраця ще й популяризуватиме український кінематограф.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА