Інтерфакс-Україна
19:04 17.07.2019

Путін поширив можливість спрощеного отримання громадянства РФ на всіх жителів Донецької та Луганської областей України

1 хв читати
Путін поширив можливість спрощеного отримання громадянства РФ на всіх жителів Донецької та Луганської областей України

 Президент Росії Володимир Путін підписав указ, що надає можливість отримання російського громадянства не тільки жителям ОРДЛО, а й усім, хто раніше проживав на території Донецької та Луганської областей України.

Розміщений на Офіційному інтернет-порталі правової інформації документ вносить зміни до раніше опублікованого указу глави держави від 29 квітня 2019 року "Про окремі категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право звернутися з заявами про прийняття до громадянства РФ у спрощеному порядку".

Зокрема, в пункті про спрощене надання громадянства громадянам України та особам без громадянства, які мають законні підстави для перебування в Росії, котрі раніше проживали на території окремих районів Донецької та Луганської областей, у новому указі слова "окремих районів" вилучаються.

Для підтвердження права на звернення по російське громадянство у спрощеному порядку зазначені категорії осіб мають надати документ, що підтверджує постійне проживання на територіях Донецької або Луганської областей станом на 7 квітня і 27 квітня 2014 року відповідно, а не лише у їх окремих районах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойові зіткнення

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА