21:06 17.07.2019

ТКГ домовилася про демонтаж фортифікацій біля Станиці Луганської і демонтажу символіки ОРЛО з мосту

1 хв читати
ТКГ домовилася про демонтаж фортифікацій біля Станиці Луганської і демонтажу символіки ОРЛО з мосту

Тристороння контактна група (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі за участю представників незаконних збройних формувань окремих районів Луганської області на засіданні в середу домовилася про якнайшвидший початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд поблизу смт Станиця Луганська Луганської області, зокрема знесення споруди на мосту через Сіверський Донець.

"Завершено розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської. Домовилися, що найближчим часом відбудеться одночасний, синхронний демонтаж фортифікаційних споруд, який почнеться зі знесення споруди НЗФ ОРЛО на мосту, а також відбудеться деполітизація - будуть прибрані символи квазіугруповань", - написала прес- секретар другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook за підсумками засідання ТКГ у середу.

Вона додала, що українська сторона в найкоротші терміни готова забезпечити свою частину ремонту мосту.

"У соціально-економічній підгрупі працюють над забезпеченням безперебійного енерго- і водопостачання, яких потребують мирні жителі з обох сторін лінії зіткнення - ці питання так само потребують вирішення питань безпеки. Є позитивні зрушення у забезпеченні сталого мобільного зв'язку на всій території Донбасу", - розповіла Оліфер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА