12:45 18.07.2019

GRECO оцінить Україну у сфері протидії корупції в поліції та вищих ешелонах влади

1 хв читати
GRECO оцінить Україну у сфері протидії корупції в поліції та вищих ешелонах влади

Голова української делегації в Групі держав Ради Європи проти корупції (GRECO) Михайло Буроменський анонсував оцінювання GRECO України, зокрема у сфері протидії корупції в поліції та вищих ешелонах влади.

"Незабаром може розпочатися п'ятий раунд оцінювання GRECO щодо України. Тут необхідно діяти активно, оскільки йдеться про такі масштабні сфери, як запобігання корупції в поліції, а також на рівні вищих посадових осіб держави", - сказав він, виступаючи на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики під головуванням президента України в четвер у Києві.

Буроменський поінформував, що за результатами 4-го раунду оцінювання GRECO Україні було надано 32 рекомендації.

Зокрема, йдеться про готовність Верховної Ради України до ефективних дій щодо законодавчого забезпечення антикорупційної діяльності.

"Варто говорити про ті заходи, які рекомендовані GRECO і пов'язані з виконанням наших зобов'язань із 4-го раунду оцінювання. Такі як затвердження кодексу доброчесності народних депутатів України. У всіх парламентах такі є, в Україні такого немає", - розповів він.

Крім того, Буроменський також згадав необхідність упровадження ефективного механізму вирішення конфлікту інтересів народних депутатів і налагодження взаємин між Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) і Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА