Інтерфакс-Україна
07:29 19.07.2019

У Конгресі США підготували нові санкції проти РФ за незаконне утримання екіпажів і кораблів ВМС України

1 хв читати
У Конгресі США підготували нові санкції проти РФ за незаконне утримання екіпажів і кораблів ВМС України

У Конгресі США підготували нові санкції проти Російської Федерації за незаконне утримання екіпажів і кораблів Військово - Морських сил України, повідомляє посольство України в США.

"На розгляд Палати представників винесено двопартійний законопроект, який передбачає введення американських санкцій проти 24 високопосадовців російських спецслужб і наближених до них осіб за незаконне затримання 24 українських моряків і 3 суден українських ВМС поблизу Керченської протоки в листопаді минулого року. У законопроекті сказано, що санкції залишатимуться в силі, поки Росія не звільнить моряків і кораблі", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці Посольства України в США в соцмережі Фейсбук в п'ятницю.

У спільній заяві з приводу подання законопроекту американські законодавці зазначили, що "міжнародне співтовариство не повинно стояти осторонь, тоді як Росія посилює свою агресію в Європі і світі.

"Цей законопроект - потужне послання українським морякам та їхнім родинам про те, що США не забувають про їх героїчну боротьбу за захист демократичного шляху і суверенітету своєї країни. Закликаємо своїх колег підтримати цей двопартійний законопроект, а Росію негайно звільнити українських моряків", - підкреслили конгресмени.

Співавторами законопроекту є конгресмени-демократи Марсі Каптур та Майкл Квиглі, а також республіканці Енді Харріс і Брайан Фіцпатрик.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА