12:52 19.07.2019

Влада Києва пропонує "Укрпошті" альтернативні варіанти для переміщення відділення на вул. Б.Хмельницького

2 хв читати
Влада Києва пропонує "Укрпошті" альтернативні варіанти для переміщення відділення на вул. Б.Хмельницького

Департамент комунальної власності Києва пропонує АТ "Укрпошта" альтернативні варіанти для переїзду відділення, що раніше орендувало приміщення на вул. Б.Хмельницького, 44 (01030), повідомила прес-служба Київради.

У повідомленні зазначено, що під час зустрічей із представниками "Укрпошти" пропонувалося розмістити поштове відділення в наявних вільних приміщеннях комунальної власності на правах оренди.

"При цьому було підтверджено, що ці приміщення мають бути аналогічної площі, розташовані поблизу вулиці Б.Хмельницького, 44, а в разі потреби ремонту, його буде здійснено за рахунок балансоутримувача. Зокрема, було запропоновано приміщення за адресою: вул. Б.Хмельницького, 26-28/55г, вул. Володимирська, 51а", - уточнює Київрада.

Водночас у ній зазначають, що за результатами огляду запропонованих приміщень представник "Укрпошти" не висловив згоди чи відмови від запропонованих варіантів.

"Наразі з урахуванням необхідності забезпечення мешканців району поштовими послугами з максимальною територіальною зручністю робота щодо вирішення питання пошуку придатного приміщення АТ "Укрпошта" триває", - повідомляє департамент комунальної власності.

Як повідомлялося, "Укрпошта" судитиметься за збереження відділення 01030 у центрі столиці, водночас розпочне пошук нового приміщення поруч.

Відділення на вул. Б.Хмельницького, 44 - одне із найстаріших у Київській філії "Укрпошти". За даними компанії, зазначене відділення обслуговує понад 11 тис. жителів Шевченківського району Києва, з них близько 500 осіб - пенсіонери, які у разі закриття відділення втратять можливість отримувати пенсії та соцдопомогу.

Загалом у Києві - 175 відділень "Укрпошти", з яких компанія має п'ять власних прим

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА