Інтерфакс-Україна
20:54 19.07.2019

Поліція затримала біля будівлі Верховної Ради жителя Полтавщини з гранатою

1 хв читати
Поліція затримала біля будівлі Верховної Ради жителя Полтавщини з гранатою

Поліція Києва затримала в п'ятницю біля будівлі Верховної Ради чоловіка з гранатою в сумці, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в столичній поліції.

"Поліція Києва перейшла на посилений режим несення служби напередодні дня голосування на виборах. Біля будівлі парламенту, де ввечері має відбутися зустріч Вакарчука (лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук - ІФ) з виборцями, поліцейські затримали 22-річного жителя Полтавської області, який перебуває в розшуку за дезертирство", - розповів співрозмовник агентства.

Слідчо-оперативна група наразі здійснює із затриманим слідчі дії, встановлюючи, де він взяв боєприпас і з якою метою приніс його до будівлі Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА