11:07 24.07.2019

Південнокорейські експерти припустили мету вторгнення літаків з Росії

1 хв читати
Південнокорейські експерти припустили мету вторгнення літаків з Росії

Порушення військовими літаками Росії і КНР зони розпізнавання Південної Кореї можуть бути спрямовані на перевірку зв'язків в галузі безпеки між Вашингтоном, Токіо і Сеулом, вважають південнокорейські аналітики.

На думку професора факультету світової політики університету Инха, Нама Чан Хі, Китай і Росія хотіли подивитися, як відреагують Південна Корея і Японія. Він також не виключив, що польоти були приурочені до візиту радника президента США з нацбезпеки Джона Болтона в Сеул.

У вівторок Об'єднаний комітет начальників штабів збройних сил Республіки Корея повідомив, що російський військовий літак двічі порушив повітряний простір Південної Кореї над Японським морем. Крім того, військові заявили про порушення зони розпізнавання Південної Кореї двома літаками з КНР і двома літаками з Росії.

Передбачувані порушення зони розпізнавання Південної Кореї відбулися на тлі побоювань про те, що розбіжності Токіо і Сеула в зв'язку з недавніми експортними обмеженнями, прийнятими Японією, можуть позначитися на їхній співпраці у сфері безпеки.

Польоти китайських і російських військових літаків в зоні розпізнавання Південної Кореї також співпали з початком візиту Болтона в Сеул, в ході якого той повинен підкреслити важливість тристоронньої співпраці США, Японії і Південної Кореї в області безпеки.

Росія відкинула звинувачення в порушенні повітряного простору, однак пізніше принесла вибачення і припустила, що це сталося через технічну помилку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА