Інтерфакс-Україна
18:37 24.07.2019

СБУ викрила на хабарі головного держінспектора митного поста "Бориспіль-аеропорт"

1 хв читати
СБУ викрила на хабарі головного держінспектора митного поста "Бориспіль-аеропорт"

Співробітники Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ викрили на хабарі головного державного інспектора митного поста "Бориспіль-аеропорт" Київської митниці Державної фіскальної служби.

"Оперативники спецслужби встановили, що чиновник вимагав від українського громадянина $800. За цю суму зловмисник обіцяв чоловікові безперешкодне проходження митного контролю, зокрема з перевірки багажу під час прибуття авіаційним транспортом в Україну з однією з країн Східної Азії", - повідомляє в середу прес-центр СБ України.

Правоохоронці затримали митника в Києві під час передання чергової суми неправомірної вигоди розміром $400. Раніше співробітники СБУ задокументували отримання зловмисником першої частини хабара.

"Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину й обрання запобіжного заходу. В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення та притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до протиправної діяльності", - зазначили в спецслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

11 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА