Інтерфакс-Україна
15:22 26.07.2019

Обшуки в Окружному адмінсуді Києва тривають, також відбувається обшук в Одесі

1 хв читати
Обшуки в Окружному адмінсуді Києва тривають, також відбувається обшук в Одесі

Керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк і директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник повідомили, що в п'ятницю відбуваються обшуки в будівлі Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК), а також у Суворовському районному суді Одеси.

"Наразі здійснюються слідчі дії... Обшук (в ОАСК - ІФ) ще не завершено. Також обшук відбувається в Одесі", - сказав Горбатюк на брифінгу в п'ятницю в Києві.

За його словами, обшук проводиться виключно в адміністративній частині суду, а не в кабінетах суддів, оскільки не було отримано на це дозволу.

"За цим стоїть і корупційна складова... 90% (діяльності ОАСК - ІФ) не пов'язана з правосуддям, а з тим, щоб домовитися... В одному суді вирішуються питання всіх гілок влади", - сказав Горбатюк.

Ситник зауважив, що обшук проводиться і в приміщенні Суворовського райсуду Одеси. Він наголосив, що рішення цього суду раніше блокували роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Раніше у п'ятницю керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру щодо двох керівників і двох суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) за фактами втручання у діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА