Інтерфакс-Україна
18:40 26.07.2019

У Києві затримали групу фальшивомонетників із майже 1 млн підроблених євро

1 хв читати
У Києві затримали групу фальшивомонетників із майже 1 млн підроблених євро

Правоохоронці затримали в Києві групу осіб, підозрюваних у виготовленні, зберіганні та збуті підробленої іноземної валюти на території столиці, повідомляє прес-служба прокуратури міста.

"Під час досудового розслідування проведено контроль за вчиненням злочину у вигляді оперативної закупівлі. В ході проведення другого етапу спецоперації зловмисників було затримано та проведено обшук у приміщенні, де збували підроблену іноземну валюту. В ході слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили майже 2 тис. купюр з ознаками підробки номіналом по 500 євро на загальну суму 998 тис. євро", - йдеться в оприлюдненому в п'ятницю повідомленні.

Отже, в діях затриманих вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.199 КК України, в зв'язку з чим їм повідомлено про підозру у скоєнні цього злочину.

Крім того, до суду направлено клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Уряд пропонує на 2026р. 10,6 млрд грн дотацій для прифронтових територій і 30,9 млрд грн для територій, які втратили доходи

Київщина у 2025р. спрямувала 2,8 млрд грн. на підтримку сил безпеки та оборони - на 400 млн грн більше, ніж торік

Коломойський переконаний, що Міндіч не міг очолювати схему корупції в енергетиці і з нього зробили "стрілочника"

Сирський: Розроблено комплекс заходів щодо протидії РФ у Покровсько-Мирноградській агломерації

ДПС: Для отримання податкової знижки необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня

РФ за жовтень - початок листопада спрямувала по українській енергосистемі понад 150 ракет і більше 2000 дронів

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 3 тис. осіб – Мінрозвитку

У Києві рух транспорту мостом Метро через Дніпро 15–16 листопада частково обмежуватимуть

Магістральний водогін на Миколаївщині реконструюють за EUR3,6 млн гранту від Impact Fund Denmark - Nefco

Обмеження електроенергії в суботу застосовуватимуться цілодобово

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА