Інтерфакс-Україна
07:15 28.07.2019

Бойовики НЗФ один раз порушили режим тиші в зоні ООС, поранений один український військовий

1 хв читати
Бойовики НЗФ один раз порушили режим тиші в зоні ООС, поранений один український військовий

Бойовики незаконних збройних формувань з початку доби в суботу один раз порушили режим тиші в зоні проведення операції Об'єднаних сил, один український військовий отримав поранення, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"27 липня Збройні Сили України дотримувалися усталеного режиму припинення вогню, тоді як збройні формування Російської Федерації і її найманці, порушили заборону на використання будь-якої зброї. В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник зробив обстріл позицій Об'єднаних сил: неподалік Кримського - з автоматичного гранатомета. В результаті ворожого обстрілу один військовослужбовець отримав поранення", - йдеться в ранковому зведенні на сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у неділю.

З початку доби неділі обстрілів не зафіксовано.

"З початку поточної доби обстрілів позиції Об'єднаних сил не зафіксовано", - підсумували в штабі ООС.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський вивів Малюка зі складу Ставки і затвердив у ній Федорова та Шмигаля – указ

Енергетики, тепловики, газовики, комунальники, залізничники отримуватимуть по 20 тис. грн на час НС в енергетиці – прем'єрка

Військові навчання в Гренландії триватимуть упродовж усього 2026 року - Міноборони Данії

Зеленський обговорив з Федоровим кадрові питання у ПС ЗСУ та прискорення логістики ракет для ППО

Лозова Харківської області частково знеструмлена внаслідок масованої атаки на критичну інфраструктуру

Найскладніше з енергетикою в Києві та 5 областях, всі ремонтники 3 місяці отримуватимуть 20 тис. грн доплати – Зеленський

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА