Інтерфакс-Україна
21:33 28.07.2019

На Запорізькому ТМК стався витік тетрахлориду титану - ДСНС

1 хв читати

На Запорізькому титано-магнієвому комбінаті (ЗТМК) стався витік тетрахлориду титану, повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Повідомлення про подію на території ТОВ "ЗТМК" надійшло в "Службу порятунку "101" 28 липня о 10:36.

На місце події за підвищеним номером виклику прибуло 10 одиниць основної та спеціальної техніки ГУ ДСНС у Запорізькій області та 45 рятувальників.

Встановлено, витік тетрахлориду титану стався на території ТОВ "ЗТМК" через протікання передавального бака.

Для ліквідації наслідків аварії - осадження випарів, рятувальники створили водяну завісу за допомогою насадок-розпилювачів, а також привели в готовність обладнання для подачі піни.

При цьому співробітники комбінату ліквідували текти небезпечної хімічної речовини, перекривши вентиль бака і встановивши бандаж.

Силами місцевої влади було організовано підвезення води і тимчасово перекритий рух транспорту в районі ТОВ "ЗТМК".

Через годину після виклику рятувальників, аварія була ліквідована повністю.

В ГУ ДСНС агентству зазначили, що хімічні випаровування не вийшли за межі цеху. В результаті аварії на титано-магнієвому комбінаті постраждалих немає.

Життю і здоров'ю місцевих жителів нічого не загрожує.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Дніпровському районі Києва постраждали двоє людей – Кличко

У Києві уламок ракети впав в Оболонському районі, у Святошинському – пожежі за двома адресами– КМВА

У Києві зафіксовано падіння уламків у двох районах, у Святошинському викликано медиків – влада

Київ зазнає комбінованої ворожої атаки, працює ППО – Кличко

У Донецькій області внаслідок обстрілів загинули троє цивільних, ще п’ятеро поранені – прокуратура

У КИЄВІ ЧУТНО ВИБУХИ, ПРАЦЮЄ ППО

У Білопіллі Сумської області внаслідок обстрілу поранено чоловіка, пошкоджено понад 10 будинків – ОВА

Київ перебуває під загрозою атаки понад 20 ворожих БпЛА – Кличко

Єрмак обговорив із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії обмін полоненими та кроки до миру

Сибіга відкрив прем’єру фільму Культурних сил "In Thanks We Trust" про музичний тур на знак вдячності США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА