Інтерфакс-Україна
22:21 29.07.2019

ЦВК прийняла оригінальні протоколи з округу №198

2 хв читати
ЦВК прийняла оригінальні протоколи з округу №198

Центральна виборча комісія (ЦВК) прийняла оригінальні протоколи з результатами голосування на позачергових парламентських виборах з одномандатного виборчого округу №198, повідомила прес-служба ЦВК.

"Так, станом на 29 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування ОВК 198 одномандатних виборчих округів", - йдеться в повідомленні.

Згідно з оприлюдненою ЦВК інформацією, Комісія до 31 липня доручила підготувати і надати протоколи окружної виборчої комісії (ОВК) про підсумки голосування в мажоритарному окрузі №79 з позначкою "уточнений".

Як повідомлялося, до ЦВК поки не передані оригінали протоколів з результатами голосування на позачергових парламентських виборах з одномандатних виборчих округів №69.

25 липня окружна комісія прийняла постанову про повторний підрахунок голосів на всіх 133 виборчих дільницях округу №69. На цьому наполягав Балога. Його опонент Токар звернувся з заявою про повторний підрахунок голосів на окремих дільницях.

ЦВК встановила, що рішення про перерахунок голосів на всіх дільницях суперечить закону, і окружна комісія перевищила свої повноваження. При цьому Центральна виборча комісія зобов'язала окружком невідкладно підготувати свій протокол на підставі протоколів дільничних комісій про підрахунок голосів виборців.

Раніше цього дня Центрвиборчком повідомив, що прийняв протоколи про підсумки голосування на виборах до Ради від 197 окружкомів (всього в Україні 199 ОВК). Також ЦВК прийняла протоколи низки ОВК з позначкою.

У засіданні ЦВК оголошено перерву.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Західні партнери обговорюють розміщення в Україні військ, які не входять до складу НАТО, – ЗМІ

Кияни задекларували 1119 одиниць вогнепальної зброї та майже 300 тис. боєприпасів

Голова ВАКС: Сумніваюся, що за нас суспільство вийшло б із картонками

Нардеп Гончаренко звертатиметься до Стефанчука через погрози парламентаря Куницького

Кличко: Райони Києва освоїли тільки 20% виділених коштів на будівництво нових та ремонт наявних укриттів

Якщо Угорщина припинить імпортувати російську нафту та газ, це прискорить кінець війни, заявив Кошта

Після повернення незалежності НАБУ-САП відповідальність на нас в рази більше – Кривонос

Зеленський про розгортання військ партнерів в Україні: Буде точно не в одиницях, а в тисячах

Українські фахівці розвивають далекобійність, були позитивні випробування – Зеленський

Україна готова зустрічатися з Орбаном, щоб проговорити причини блокування вступу до ЄС, - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА