Інтерфакс-Україна
12:08 30.07.2019

Індонезія повернула до Франції та Гонконгу нелегально ввезене звідти сміття

1 хв читати
Індонезія повернула до Франції та Гонконгу нелегально ввезене звідти сміття

Індонезія повернула експортерам сім контейнерів зі сміттям, незаконно ввезені з Франції та Гонконгу, повідомили у вівторок журналістам представники індонезійської влади.

Згідно з даними митної служби індонезійського острова Батам, у контейнерах були відходи, що містили пластик і токсичні речовини, що порушує правила імпорту.

"Контейнери покинули порт у понеділок, відправлення суден контролювали офіційні особи", - повідомили представники місцевої влади, зазначивши, що п'ять контейнерів було направлено до Гонконгу, а два до Франції.

Індонезійська влада також надалі очікує роз'яснень, щоб повернути ще 42 сміттєві контейнери, які надійшли із США, Австралії та Німеччини.

Джакарта останніми місяцями посилила контроль за імпортованим сміттям, оскільки не хоче бути полігоном для відходів із-за кордону. Останнім часом індонезійці дедалі частіше почали повертати сміття країнам-експортерам.

Світова спільнота висловила занепокоєння щодо забруднення пластиком після появи знімків переповнених відходами річок у Південно-Східній Азії та фотографій морських мешканців, що загинули від впливу пластику.

Згідно з даними Всесвітнього фонду дикої природи, щорічно виробляють близько 300 млн тонн пластику, велика частина якого опиняється на звалищах або ж забруднює моря, що призводить до серйозної екологічної кризи у світовому масштабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА