Інтерфакс-Україна
08:51 01.08.2019

У Києві обмежать рух транспорту Південним мостом

1 хв читати
У Києві обмежать рух транспорту Південним мостом

З 22:00 2 серпня до 31 серпня на естакаді Південного мосту буде частково обмежено рух, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"КК "Київавтодор" продовжує ремонт (фактично - заміну) деформаційних швів на естакаді Південного мосту. Як попередили в комунальній корпорації, з 22:00 2 серпня до 31 серпня триватимуть роботи на естакаді в напрямку лівого берега (орієнтовно 400 метрів після Видубичів). Під час робіт буде обмежено для проїзду півтори смуги руху", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після цього етапу дорожники ремонтуватимуть шов на іншій половині естакади в цьому самому напрямку.

"Наразі на естакаді Південного мосту вже замінили 28 деформаційних швів. Ще один замінять цього року. Загалом на естакаді передбачено ремонт 46 швів", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа повинна згуртовано тиснути на Китай щоб зупинити його підтримку Росії - Цахкна

Треба вчитися в України, чиї системи ППО збивають 80% цілей - Кубілюс

Сили оборони відбили з початку доби 160 ворожих атак - Генштаб

Гринчук проінспектувала відновлювальні роботи на енергооб'єктах і доручила посилити їх фізичний захист

Експрезидент США Байден проходить курс променевої терапії від раку

Семеро постраждалих внаслідок ДТП у Харківській області

Велика Британія заявила про здійснення 12-годинної місії патрулювання кордону Росі

Співробітника поліції в Брюсселі звинувачено у шпигунстві на користь Китаю і можливо Росії

Зеленський назвав енергетичне обладнання, фінанси і ППО головними темами переговорів з партнерами

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА