14:30 01.08.2019

Зубко хоче продовжити займатися реформою децентралізації та енергоефективності

2 хв читати

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявляє, що після завершення роботи в Кабінеті Міністрів має намір продовжити займатися реформою децентралізації та енергоефективності.

"Я для себе прийняв рішення до Верховної Ради не йти, і не пішов. Я зараз виконую місію, щоб максимально продовжити ті реформи, які ми розпочали. Це питання децентралізації та енергоефективності", - сказав Зубко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

За його словами, наразі його команда в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства провела консультації з політичними силами, які пройшли до парламенту, про підходи до продовження розпочатих реформ, а також ухвалення необхідних законопроектів у відповідних сферах.

"Ми також запропонували своє бачення нової коаліційної угоди в частині наших реформ", - додав віце-прем'єр.

На уточнювальне запитання, як хто у подальшому Зубко має намір продовжувати супровід реформ, він відповів, що "після того, як зміниться уряд, думатимемо, що робити далі".

"Я більше менеджер, ніж політик... Я точно виконуватиму свою місію і в будь-якому статусі домагатимуся, щоб реформу децентралізації та енергоефективності було продовжено... Як це відбуватиметься – як експерт, політик - я не випущу це з свого поля зору", - зазначив Зубко, відповідаючи на запитання про подальшу політичну діяльність.

Що стосується повернення до приватного сектору, віце-прем'єр зазначив, що оскільки він прийшов у політику з бізнес середовища, йому імпонує, що за останні роки вдалося привнести у державний сектор проектний менеджмент. "Це класна історія, коли ти як менеджер маєш можливість створювати проекти на рівні країни", - сказав Зубко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА