Інтерфакс-Україна
18:03 01.08.2019

Мінрегіон у нових ДБН подвоїв кількість жіночих туалетів у театрах і кінотеатрах

1 хв читати
Мінрегіон у нових ДБН подвоїв кількість жіночих туалетів у театрах і кінотеатрах

Оновлені державні будівельні норми (ДБН) щодо збільшення вдвічі кількості жіночих туалетів у театрах і кінотеатрах набудуть чинності з 1 листопада 2019 року, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку, будівництва і регіонального розвитку і ЖКГ Льва Парцхаладзе.

"Збільшуємо в два рази кількість жіночих туалетів у кінотеатрах та театрах. Вже з листопада почнуть діяти відповідні будівельні вимоги, які містяться в нових ДБН "Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади", - наведено в повідомленні слова Парцхаладзе.

Згідно з нормою, кількість санвузлів визначається за розрахунковою місткістю закладів. За новими вимогами, в туалетах кінотеатрів передбачається один унітаз на 15 осіб, у театрах - на 10 осіб, тоді як раніше норми вимагали встановлення одного санприладу на 30 і 20 осіб відповідно.

Частина туалетів має бути доступна особам з інвалідністю та маломобільному населенню, а також містити сповивальні столики.

За словами Парцхаладзе, планується змінити вимоги до кількості жіночих туалетів і в інших ДБН щодо проектування громадських закладів.

Крім того, з 1 серпня набули чинності оновлені ДБН щодо проектування туалетів для відвідувачів у нових і реконструйованих супермаркетах та продовольчих магазинах площею понад 2,5 тис. кв. м, а також щодо проектування окремих побутових приміщень і паркувальних місць для працівників торговельних центрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада продовжила строк добровільного повернення до служби військовослужбовців, які самовільно залишили частину або дезертирували

Через ранкову атаку ворожих БпЛА постраждали три жителі передмістя Харкова

Жовква обговорив із делегацією ПА НАТО зміцнення обороноздатності України

Ворог просунувся в Торецьку та Білгородській області, в Курській без змін - DeepState

Єрмак наголосив на необхідності моніторингу логістики для запобігання використання РФ критичних компонентів у військових цілях

ЄІБ затвердив програму відновлення пошкоджених війною житлових будівель бюджетом EUR230 млн

Прем'єр Естонії заявив про готовність направити військових в Україну в рамках "Коаліції охочих"

Зеленський: За ніч росіяни вдарили по Україні більш ніж 100 дронами

Європі буде важко знайти 25 тис. військових для розміщення в Україні - ЗМІ

Окупанти значно збільшили інтенсивність бойових дій перед травневими святами – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА