Інтерфакс-Україна
18:58 01.08.2019

21 підприємство ТКЕ в Україні буде перевірено на ефективність тарифоутворення -

1 хв читати
21 підприємство ТКЕ в Україні буде перевірено на ефективність тарифоутворення -

Державна аудиторська служба перевірить 21 підприємство теплокомуненерго на ефективність встановлених споживчих тарифів для населення, повідомляє служба віце-прем'єра - міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Геннадія Зубка.

"Наше завдання - перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. У більшості випадків вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності", - сказав Зубко на селекторній нараді із регіонами щодо підготовки до опалювального сезону в четвер.

За його словами, до цього переліку потрапили підприємства, що мають високий тариф, - від 1,8 тис. до 2,3 тис. грн за 1 Гкал, зокрема, в м. Барвінкове Харківської області (2276 грн за 1 Гкал), "Вінницяоблтеплоенерго", "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" (Волинська обл.), "Смілатеплокомуненерго" (Черкаська обл.) та інші.

"Практично в усіх областях є такі міста. Задекларована підприємствами ТКЕ ефективність має бути підтверджена документально", - наголосив Зубко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА