Інтерфакс-Україна
21:44 01.08.2019

У Києві чоловік, у квартирі якого при обшуку знайшли наркотики, вибіг на балкон і вистрибнув з 10 поверху

1 хв читати
У Києві чоловік, у квартирі якого при обшуку знайшли наркотики, вибіг на балкон і вистрибнув з 10 поверху

У Києві чоловік під час слідчих дій у його квартирі - обшуку, в ході якого були знайдені речовини, схожі на кокаїн і екстазі, - відштовхнув правоохоронця, вибіг на балкон і вистрибнув з 10 поверху, померши від отриманих при падінні травм, повідомляє Відділ комунікації поліції столиці.

"Санкціоновані судом слідчі дії в квартирі киянина проводилися в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. В квартирі виявили речовини, схожі на кокаїн і екстазі. Все це відправлять на експертизу. Під час слідчих дій чоловік, у якого проводили обшук, відштовхнув оперативника, вибіг на балкон - і вистрибнув з 10 поверху. Від отриманих травм він помер", - повідомляється на сторінці столичного главку поліції в соцмережі Фейсбук у четвер увечері.

На місці працюють співробітники департаменту Внутрішньої безпеки Нацполіції, прокуратури та слідчо-оперативна група Святошинського управління поліції. Про подію також повідомлено представникам Державного бюро розслідувань.

"Буде проведено службову перевірку дій поліцейських, залучених для проведення обшуку", - додали у Відділі комунікації поліції Києва.

 

 

ОСТАННЄ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА