Інтерфакс-Україна
16:45 02.08.2019

Посольство США в Україні попереджає про можливу активність екстремістів під час свят у серпні

1 хв читати
Посольство США в Україні попереджає про можливу активність екстремістів під час свят у серпні

Посольство США в Києві попереджає про ризик небезпеки на території України в серпні у зв'язку з можливим зростанням активності екстремістів напередодні і під час свят.

"ІД та інші екстремістські групи, як правило, використовують святкові періоди для... проведення атак. Свята і період напередодні свят можуть бути цільовими. У серпні - ісламське свято Курбан-Байрам (11-12 серпня) і День Незалежності України (24 серпня)", - йдеться в повідомленні на сайті посольства в п'ятницю.

У диппредставництві зазначили, що зазвичай атаки екстремістів націлені на багатолюдні місця, тому в цей період "важливо бути пильними і використовувати практику обізнаності з ситуацією".

Посольство США закликає громадян уникати демонстрацій, стежити за новинами в медіа, бути пильними в місцях, які часто відвідують туристи, а також мати документи, що посвідчують особу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Додаткові виплати від ООН для пенсіонерів, осіб без права на пенсію та людей з інвалідністю продовжено до кінця липня

Правоохоронці підтвердили відсутність кримінальних проваджень проти керівників підрядника реконструкції сучасного корпусу "Охматдиту" - Ляшко

ВАКС арештував з альтернативою застави в 100 млн грн забудовника – організатора корупційної схеми в Мінрегіоні

У Києві відкрився Хаб стійкого бізнесу за підтримки ПРООН та Уряду Японії

УЧХ відкрив у Києві інноваційний простір для підприємців

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

Прохолодна дощова погода очікується в Україні на вихідні

Зеленський про нічні атаки: що швидше РФ втратить можливість фінансувати війну, то більше життів зможемо врятувати в Україні

Росія поширює фейки про те, що влучання в житлові будинки в Одесі спричинила українська ППО – ЦПД

Мешканцю Херсонщини, що воював проти України в лавах ПВК "Вагнер", повідомлено про підозру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА