Інтерфакс-Україна
18:30 02.08.2019

Міст на Труханів острів безпечний для пішоходів, незважаючи на падіння залізобетонних противажелів на одній з його опор

1 хв читати
Міст на Труханів острів безпечний для пішоходів, незважаючи на падіння залізобетонних противажелів на одній з його опор

Парковий пішохідний міст, що сполучає правий берег Києва з Трухановим островом, безпечний для пересування пішоходів, незважаючи на падіння залізобетонних конструкцій на одній з опор, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

"Парковий пішохідний міст на Труханів острів безпечний для пішоходів, споруда під наглядом фахівців КП "Київавтошляхміст". Як зазначають у комунальній корпорації, на мосту проводять додаткові обстеження. За результатами огляду виявлено, що відбулося падіння залізобетонних конструкцій (противажелів) на опорі №3 (прогін 2-3, не судноплавний)", - повідомили в КМДА в п'ятницю вдень.

У прес-службі міськадміністрації додали, що наразі вжито заходів щодо убезпечення руху пішоходів мостом, триває підготовка технічного завдання на розробку першочергових дій із відновлення конструкцій мосту та проведення глибокого спеціального обстеження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА