Інтерфакс-Україна
07:18 03.08.2019

Наземний перехід на вулиці Костянтинівській на Подолі, запрацює 7 серпня

1 хв читати
Наземний перехід на вулиці Костянтинівській на Подолі, запрацює 7 серпня

Ремонт наземного переходу через вул. Нижній і Верхній Вал на перетині з вул. Костянтинівською буде закінчений 7 серпня, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Облаштування наземного переходу через вул. Нижній і Верхній Вал на перетині з вул. Костянтинівською дозволить швидко і зручно переходити вулицю пішоходам та створить зручні умови для маломобільних категорій громадян", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті КМДА в п'ятницю ввечері.

Наразі тривають роботи з установки твердого покриття на бульварній частині.

"КП ШЕУ Подільського району облаштувало зниження бордюрних каменів і встановило тактильну плитку зупиняючої дії. Це один з перших прикладів реалізації стратегії доступності і зручності в місті, подібні рішення з'являтимуться на інших вулицях, які реконструюються або капітально ремонтуються", - зазначили в КМДА.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Сили оборони відбили з початку доби 192 ворожі атаки - Генштаб

США закликали бойкотувати Кубу в ООН через кубинців, які воюють на боці РФ проти України

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Українська журналістка Юлія Рябова здобула престижну радіопремію в Ірландії

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА