07:12 06.08.2019

ЦВК: в ОВО № 50 обраним народним депутатом України визнаний представник ОПЗЖ Требушкін

2 хв читати
ЦВК: в ОВО № 50 обраним народним депутатом України визнаний представник ОПЗЖ Требушкін

Центральною виборчою комісією України в одномандатному виборчому окрузі № 50 народним депутатом України визнаний представник політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Руслан Валерійович Требушкін, повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

"На підставі протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50 Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в ОВО № 50, визнавши обраним народним депутатом України Требушкіна Р.В.", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті ЦВК в понеділок увечері.

ЦВК прийняла постанову "Про факти порушення виборчих прав в одномандатному виборчому окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019".

"Виявлені Комісією обставини можуть свідчити про підробку виборчих документів, незаконне знищення виборчої документації, ухилення членів виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин, що згідно Кримінального кодексу України є кримінальним правопорушенням. Водночас Комісія вважає за необхідне відреагувати на виявлені нею факти порушення законодавства України про вибори в ОВО № 50, з метою захисту прав суб'єктів і учасників виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня 2019", - зазначили в ЦВК.

ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові обставин порушення законодавства України на виборах в одномандатному виборчому окрузі № 50.

"Таким чином, станом на 5 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 - у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 - в одномандатних виборчих округах", - підсумували в ЦВК.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА