Інтерфакс-Україна
22:02 06.08.2019

В одній з лікарень Одеської області підірвали гранату, загинуло двоє людей

1 хв читати
В одній з лікарень Одеської області підірвали гранату, загинуло двоє людей

У харчоблоці Роздільнянської центральної районної лікарні Одеської області чоловік підірвав гранату, в результаті вибуху загинув підривник і жінка, повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

"В результаті вибуху гранати загинули двоє людей. Подію кваліфіковано за ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України", - сказано в повідомленні на сайті відомства у вівторок увечері.

Правоохоронцями попередньо встановлено, що до 44-річної працівниці харчоблоку лікарні, прийшов співмешканець, 1965 р.н., який ймовірно і приніс з собою вибухонебезпечні предмети.

"Жінка перебувала одна в окремій будівлі. Після того, як людина закрила двері, пролунав вибух. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група територіального відділу поліції. Оскільки через вікно було видно чеки від двох гранат, а вибух був один, заходити до приміщення було вкрай небезпечно. Тому поліцейські оточили будівлю, відвели людей на безпечну відстань, і чекали приїзду вибухотехніків", - додали поліцейські.

Фахівці вибухотехнічної служби знешкодили гранату РГД-5, яка була приведена в дію, але не вибухнула. Огляд показав, що вибухнула граната Ф-1, в результаті і чоловік, і 44-річна жінка загинули. Інших постраждалих немає.

На місці події продовжує працювати поліція. Те, що відбулося кваліфікували за ст.115 КК (Умисне вбивство).

 

 

ОСТАННЄ

Нові проєкти щодо посилення воєнної розвідки України обговорив Буданов із канадським філантропом Темертеєм й представниками діаспори

Президент Фінляндії: Росія хоче продовжувати війну, щоб розширити контроль над територіями

Драгоне: питання гарантій безпеки й контингентів союзних країн на території України все ще перебуває "в зародковому стані"

На Харківщині локалізовано лісову пожежу, що охопила понад 100 га - ДСНС

У Китаї говорять про готовність відправити миротворців в Україну - ЗМІ

На Харківщині під час ворожого обстрілу поранено дільничного поліцейського

Зеленський поговорив з премʼєром Нідерландів зокрема про гарантії безпеки для України

Зеленський призначив Колосова головою Покровської райдержадміністрації

Окупанти атакували з дрона підлітка в Херсонській області, він госпіталізований – обладміністрація

Окупанти атакували дроном мікроавтобус в Дніпроперовській області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА