Інтерфакс-Україна
08:06 07.08.2019

КНДР заявила, що 6 серпня випробувала тактичні керовані ракети нового типу

1 хв читати
КНДР заявила, що 6 серпня випробувала тактичні керовані ракети нового типу

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин спостерігав за демонстраційним вогнем тактичних керованих ракет нового типу на світанку у вівторок, повідомляє ЦТАК (Центральне телеграфне агентство Кореї).

"Дві тактичні керовані ракети, запущені на оперативному аеродромі в західній частині країни, пролетіли в небі над столицею і центральним внутрішнім районом нашої країни і завдали точного удару в зазначену ціль - острів у Східному морі (Японське море - ІФ)", - пише агентство.

"Демонстраційний вогонь чітко підтвердив надійність, безпеку і фактичну боєздатність системи тактичної керованої зброї нового типу", - йдеться в статті.

Зазначається, що даний запуск є "адекватним попередженням спільних військових навчань, які проводяться нині владою США і Південною Кореєю".

Як повідомлялося, Північна Корея випустила в Японське море у вівторок дві балістичні ракети малої дальності.

"Південнокорейські та американські розвідувальні органи вважають, що ці ракети малої дальності мають аналогічні льотні характеристики з балістичними ракетами, випробуваними Північною Кореєю 25 липня", - цитує "Ренхап" представника Об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї.

За їхніми даними, ракети були випущені з північнокорейського південно-західного округу Квайл у південній провінції Хванхе. Обидві пролетіли близько 450 км на висоті близько 37 км.

Таким чином, це вже четвертий запуск, проведений КНДР за останні два тижні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

Єрмак зателефонував до Конгресу США та підтвердив запит на придбання ППО

У МЗС дорікнули Угорщині за карикатури на Зеленського

На трасі М-06 на Житомирщині відкрили рух по одній полосі в кожен бік – ОВА

Netflix показуватиме трансляції NASA з літа 2025 р.

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

На Житомирщині на автодорозі М-06 Київ — Чоп організовано двосторонній рух, смугами в напрямку міста Києва

Два вибухи стались на Житомирщині, відомо про 2 загиблих і 15 постраждалих – глава обладміністрації

Мешканцям Житомирської громади і області радять зачинити вікна і мінімізувати перебування на вулиці - ОВА

Вибух стався у с. Березина на виробничому складі одного з промислових підприємств – місцева влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА