Інтерфакс-Україна
11:15 07.08.2019

Пожежу біля станції метро "Дарниця" ліквідовано

1 хв читати
Пожежу біля станції метро "Дарниця" ліквідовано

Пожежу на критому ринку біля станції метро "Дарниця" в Києві ліквідовано о 10:55 середи, інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, жертв і постраждалих немає, причину виникнення займання з'ясовують.

До ліквідації пожежі було залучено 11 одиниць техніки і 48 членів особового складу Київського гарнізону.

Як повідомлялося, в середу вранці в Дніпровському районі Києва, біля станції метро "Дарниця", на території ринку виникла пожежа покрівлі над павільйонами на площі близько 100 кв. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА