Інтерфакс-Україна
12:18 07.08.2019

Комп'ютерний збій у British Airways охопив тисячі пасажирів

1 хв читати
Комп'ютерний збій у British Airways охопив тисячі пасажирів

Великий збій стався в середу вранці в комп'ютерній системі авіакомпанії British Airways, повідомляють британські ЗМІ.

За їхніми даними, внаслідок неполадок були скасовані або затримані десятки авіарейсів в Європі, переважно в аеропортах Лондона.

Загалом збій стосувався кількох тисяч пасажирів. Біля стойок реєстрації в аеропорту Гітроу та Гатвік скупчилися довгі черги.

Авіакомпанія попросила вибачення за незручності та закликала пасажирів по можливості перебронювати квитки.

"У нас виникли деякі проблеми цього ранку, вони стосувалися терміналів і стойок реєстрації, а також вильотів літаків", - зазначили в British Airways.

"Деякі авіарейси надалі здійснюються (за розкладом - ІФ), але ми рекомендуємо нашим клієнтам перевіряти інформацію на сайті перед тим, як приїжджати в аеропорт", - додали в авіакомпанії.

Британські ЗМІ зазначають, що це вже третій великий збій у комп'ютерній системі British Airways за останні два роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні за роки війни з`явилося близько 70 нових виноробних підприємств

ДТЕК за жовтень відновив електропостачання для майже 3 млн абонентів у чотирьох областях і столиці

Двоє чоловіків загинули, ще один – отримав поранення через вибух БпЛА на Чернігівщині – ЗМІ

Сирський: продовжуємо звільнення та зачистку територій в районі Добропільського виступу, що змушує ворога розпорошувати свої сили

Києву повернули понад 20 млн грн, привласнених посадовцями КМДА під час реалізації соцпрограми – Офіс генпрокурора

Одного працівника заблоковано, ще троє дістали травми після обвалу частини середньовічної вежі у Римі – ЗМІ

Загальні темпи просування ворога минулого тижня зменшились на 1,3%, на новопавлівському майже удвічі - DeepState

Бійці ГУР знищили чергові об’єкти ППО російських загарбників у Криму

Зеленський збільшив граничну чисельність працівників Апарату РНБО з 237 до 252 – указ

"Укрзалізниця" запропонувала програму "УЗ-3000" як подяку платникам податків – заступник голови наглядової ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА