Інтерфакс-Україна
21:26 07.08.2019

Після спецоперації в будинку Атамбаєва 15 людей опинилися в лікарнях - медики

1 хв читати
Після спецоперації в будинку Атамбаєва 15 людей опинилися в лікарнях - медики

П'ятнадцять людей госпіталізовані з різними травмами в лікарні Бішкека і Чуйської області після спецоперації, яка проходила в будинку колишнього президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва в селі Кой-Таш, повідомили "Інтерфаксу" в середу ввечері в Міністерстві охорони здоров'я Киргизстану.

"Троє постраждалих знаходяться в Чуйській обласній об'єднаній лікарні, ще троє - в Національному госпіталі, і дев'ять осіб госпіталізовані до Бішкекського науково-дослідного центру травматології та ортопедії", - повідомив співрозмовник агентства.

Разом з тим він не уточнив характер отриманих травм. Раніше повідомлялося, що в ході спецоперації із затримання колишнього президента в його будинку в селі Кой-Таш кілька людей отримали поранення гумовими кулями, серед постраждалих два колишніх депутата парламенту і журналіст агентства 24kg.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РФ здійснила масовану атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, пошкоджено енергетичні та транспортні об’єкти

У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

РФ атакувала об’єкт критичної інфраструктури в центрі Чернігова

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 81 од. спецтехніки

Російський агент отримав 15 років ув’язнення за коригування атак по Миколаєву – СБУ

Чоловік постраждав внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

У Хмельницькому виявили ще двох загиблих внаслідок вибуху в багатоповерхівці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА