Двоє оперуповноважених харківської поліції постануть перед судом за одержання хабара $ 7 тисяч

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в Полтаві, завершили досудове розслідування стосовно двох оперуповноважених Слобідського відділу поліції Харкова, підозрюваних в отриманні $ 7 тис. (ч.2 ст.369-2 КК України).
"Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронці вимагали 7000 доларів від одного з родичів чоловіка, якого підозрювали в скоєнні кримінального злочину в сфері обігу наркотичних засобів. За грошову винагороду оперуповноважені обіцяли вплинути на слідчого Слобідського відділу поліції і таким чином не притягувати харків'янина до кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті ДБР.
Обвинувальний акт щодо обох підозрюваних направлений до суду. Санкція інкримінованої їм статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з конфіскацією майна.