Інтерфакс-Україна
13:18 08.08.2019

Секретаріат омбудсмена оголосив конкурс із відбору кандидата на посаду уповноваженого з захисту державної мови

1 хв читати

Оскільки закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" передбачає направлення уповноваженим Верховної Ради з прав людини до Кабінету Міністрів кандидатури на посаду уповноваженого з захисту державної мови, в Секретаріаті омбудсмена відкрили комплекс для охочих обійняти цю посаду.

"З метою забезпечення відкритості та неупередженості при визначенні такої кандидатури в Секретаріаті уповноваженого відкрито конкурс для подання заяв від претендентів на зазначену посаду для подальшого відбору та внесення пропозиції до Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці Офісу омбудсмена України в соцмережі Facebook у четвер.

Також у Секретаріаті омбудсмена оприлюднили вимоги до кандидатів на посаду уповноваженого з захисту державної мови: вік не молодше ніж 35 років на день подання; вища освіта; володіння державною мовою та англійською мовою; досвід правозахисної діяльності або досвід діяльності щодо захисту державної мови; високі ділові та моральні якості; відповідний освітній і професійний рівень.

Документи приймаються до 24:00 30 серпня включно. Сам конкурс відбудеться 4 вересня об 11:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

Ворожі атаки на Дніпро призвели до затримок поїздів – Укрзалізниця

Будівлю в якій розташовані редакції телекомпанії Суспільне і Українського радіо в Дніпрі зруйновано внаслідок атаки ворога – ЗМІ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА